Svetaines struktura
2023-01-28

Nuotoliniai Prof. Jurgio Karnavičiaus fortepijono meistriškumo kursai

2021-04-30

Nuotoliniai Prof. Jurgio Karnavičiaus fortepijono meistriškumo kursai

2021 m. gegužės 11 ir 14 dienomis
Pradžia: 10 val.
Vieta: Zoom virtuali mokymo(si) aplinka

Dalyviai: meninio ugdymo pedagogai, koncertmeisteriai, akompaniatoriai, aukštųjų mokyklų

Anotacija: meistriškumo kursų metu lektorius prof. Jurgis Karnavičius suteiks mokytojams reikalingų žinių, ruošiant koncertinį repertuarą su mokiniais, analizuos ir įvertins konkrečias situacijas, ieškos sprendinių ir dalinsis didaktiniais patarimais.

Lektorius: Profesorius J. Karnavičius yra pelnęs apdovanojimus tarprespublikiniame M. K. Čiurlionio konkurse Vilniuje (1978, I premija) ir tarptautiniuose konkursuose Vokietijoje (R. Schumanno Zwickau), Austrijoje (L. van Beethoveno Vienoje), JAV (YKAA Oberline), Italijoje (Mavi Marcoz Saint-Vincente). Jo repertuare – įvairiausių stilių fortepijoninė muzika, pagrindinis dėmesys skiriamas Mozarto, Beethoveno, Schuberto, Schumanno, Liszto, Brahmso, prancūzų autorių kūrybai. Šalia solinės veiklos pianistas turi taip pat ir didžiulę kamerinio muzikavimo patirtį (koncertai su Čiurlionio, Vilniaus, Kauno kvartetais, kitais kolektyvais ir solistais). 2005-2015 m. jis buvo pastovus „Gaidos ansamblio“ narys, su kuriuo pasirodė daugelyje šiuolaikinės muzikos festivalių. J. Karnavičius yra ir nuolatinis savo žmonos dainininkės Sigutės Stonytės koncertų partneris. Jo gastrolių geografija apima daugelį Europos šalių, JAV, Kanadą ir Pietų Korėją. Atlikėjo menas įamžintas kompaktinėse plokštelėse „Vytautas Bacevičius. Poemos fortepijonui“ ir „Neatpažinti M.K. Čiurlionio muzikos ciklai“.
Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje J. Karnavičius pradėjo dėstyti 1981 metais (tuomet Lietuvos Konservatorija), nuo 2004 m. - profesorius, 2011-2020 m. vadovavo LMTA fortepijono katedrai. Jo fortepijono klasę baigė daugiau nei 50 absolventų. Pianistas dalyvauja įvairių tarptautinių konkursų vertinimo komisijų darbe (M.K.Čiurlionio, St.Vainiūno Vilniuje, J.Vitolio Rygoje ir kt.), veda fortepijono meistriškumo pamokas Lietuvoje ir užsienyje (tame tarpe Paryžiaus Nacionalinėje konservatorijoje, Sibelijaus Akademijoje Helsinkyje, Lisabonos Escola superior ir kt.).

Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai
Trukmė: 6 ak. val.
Kaina: 15 eur.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 57 7044 0600 0155 2624

Registracija vyks iki 2021 m. gegužės 3 d.
Registracija: https://forms.gle/L7tnk31WHBTee1Qz9

Afisa

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis