Šokio spektaklis visai šeimai „Skaičiai“

Šokio spektaklis visai šeimai „Skaičiai“

2023 12 09


2023 m. gruodžio 18 d. 12.00 val. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyrius kviečia pamatyti šokio spektaklį visai šeimai „Skaičiai“ Šokio teatre (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius).

„Skaičiai“ - tai nuoširdi istorija apie Nulio kelionę po skaičių šalį, kurioje jis ieško tikrųjų draugų, o taip pat keliauja ir savęs pažinimo link. Tai šokio pasakojimas apie vienatvę, meilę ir draugystę. Scenoje perteikiama istorija, kuri supažindins žiūrovus ne tik su skaičiais, bet ir su jausmų, emocijų įvairove. Nuostabiam, sofistikuotam šokio pasakojimui neliks abejingas nei jaunas nei garbaus amžiaus žiūrovas.
Nuotaiką spektaklyje virpins pačių vaikų kurtos ir įgarsintos skaičiuotės – gyvos, vaikų interpretuotos. O publikos akis lepins kūrybinės studijos PetPunk Lab sukurta animacija.
Ir kaip visad svarbiausioji dalis – visų Šokio teatro ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bendrų spektaklių dalis – jaunieji artistai! Scenoje šoka net 45 mažieji čiurlioniukai, kurių vyriausieji yra tik 5-okai. Pagrindinį vaidmenį – Nulio personažą pirmą kartą ruošia vyresnėliai: devintokas Rokas Rolskis ir abiturientas Jurgis Vyrukaitis.

Bilietus platina bilietai.lt

Trukmė apie 40 min.

Kūrybinė grupė:
Giedrė Zaščižinskaitė – režisierė/choreografė;
Žilvinas Andriušis ir Artūras Stulpinas – garso režisieriai;
Marius Apanskas – švesų dailininkas;
Donatas Bakėjus – choreografės asistentas ir pagrindinio vaidmens atlikėjas;
PetPunk – vizualizacijos, animacija.

Informacija apie šokio spektaklį „Skaičiai“