Praktinis seminaras „Pagrindiniai jaunojo pianisto stiprios ir lanksčios technikos formavimo principai“

2024 m. kovo 15-16 d. 10.00 val. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Beatričės salėje (T. Kosciuškos g.11, Vilnius) vyks profesoriaus Martin Lysholm Jepsen praktinis seminaras „Pagrindiniai jaunojo pianisto stiprios ir lanksčios technikos formavimo principai“.
Fortepijono technikos vystymas yra būtinas norint profesionaliai skambinti fortepijonu. Pagrindinė problema, su kuria susiduria fortepijono pedagogas, formuojant techninę jaunojo pianisto bazę yra motyvacijos dirbti mažėjimas.
Praktinio seminaro metu lektorius prof. Martin Lysholm Jepsen supažindins Lietuvos fortepijono mokytojus su naujomis fortepijono technikos metodikomis, pristatys savo sukurtą sistemingą fortepijono techniko įgūdžių formavimo metodiką ir pratimus, paremtą žaidimo principais. Meistriškumo pamokų metu lektorius dalinsis savo ilgamete pedagogine patirtimi, pateiks savo ugdytinių gerosios praktikos pavyzdžių. Seminaro metu pateikiami konkretūs fortepijono technikos įgūdžių formavimo metodai, pratimų pavyzdžiai, teorinė medžiaga bus tiesiogiai demonstruojama praktiškai dirbant su Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos fortepijono skyriaus moksleiviais.

Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Trukmė: 14 akad. val.
Praktinio seminaro dalyviams/klausytojams būtina išankstinė registracija: registracijos forma
Registracija vyks iki 2024 m. kovo 14 d.

Lektorius: profesorius Martin Lysholm Jepsen gimė Kopenhagoje, 1992 m. baigė Karališkąją muzikos akademiją Orhuse, 1992-1994 m. tęsė aspirantūrą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Baigęs studijas Martin Lysholm Jepsen daug koncertavo kaip solistas ir akompaniatorius. 2001 m. įkūrė „Gradus“ fortepijono mokyklą Orhuse ir ėmėsi pedagoginės veiklos. Martin Lysholm Jepsen vedė meistriškumo kursus ir paskaitas daugelyje pasaulio šalių: Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje, Gruzijoje, Lietuvoje, Vokietijoje ir Danijoje. Jis yra jaunųjų pianistų konkursų Lenkijoje, Lietuvoje ir Danijoje žiuri narys.

Kaina: kovo 15 d. - 22 eur., kovo 16 d. - 16,50 eur. 
Mokėjimą atlikti iki 2024 m. kovo 14 d.
Rekvizitai mokėjimui atlikti: 
Gavėjas: Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Įstaigos kodas: 111966952
Sąskaitos Nr.: LT 57 7044 0600 0155 2624
Mokėjimo paskirtyje nurodyti: (Dalyvio) Vardą, Pavardę, renginio pavadinimą: praktinis seminaras „Pagrindiniai jaunojo pianisto stiprios ir lanksčios technikos formavimo principai“

Praktinis seminaras organizuotas Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo centro bendradarbiaujant su VŠĮ Klasika LT, Danijos Karalystės ambasada ir muzikos mokyklą „Gradus“ (Danija).