Praktinis seminaras „Būtinosios akompanavimo balsui kompetencijos: iššūkiai ir geroji patirtis“

2024 m. kovo 27 d. 10.00 val. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Beatričės salėje (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius) vyks pianistės, profesorės Nijolės Ralytės praktinis seminaras „Būtinosios akompanavimo balsui kompetencijos: iššūkiai ir geroji patirtis“.
Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Trukmė: 6 akad. val.
 
Praktinio seminaro dalyviams/klausytojams būtina išankstinė registracija: registracijos forma
Registracija vyks iki 2024 m. kovo 25 d.

Lektorė: pianistė, profesorė Nijolė Ralytė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesoriaus Jurgio Karnavičiaus fortepijono klasės absolventė. Jau nuo antro kurso pradėjo dirbti koncertmeistere operos studijoje, o po aukštosios mokyklos baigimo LMTA Dainavimo katedroje. Šiuo metu Nijolė Ralytė yra LMTA Koncertmeisterio katedros profesorė. Su jaunaisiais dainininkais dalyvavo tarptautiniuose konkursuose, kuriuose ne kartą buvo apdovanota diplomais kaip geriausia koncertmeisterė.

Nijolė Ralytė bendradarbiauja su žymiais Lietuvos solistais: E. Kaniava, V. Prudnikovu, V. Noreika, V. Juozapaičiu, J. Leitaite, J. Adamonyte, K. Smoriginu, I. Prudnikovaite ir kitais.

Paruošė daugybę vokalinės muzikos programų, įrašytų televizijoje, radijuje, plokštelėse, kompaktiniuose diskuose.

Grojo Lenkijoje, Estijoje, JAV, Anglijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Graikijoje ir kt. Daugelis prof. N. Ralytės studentų sėkmingai dirba, dalyvauja įvairiuose kultūros renginiuose, yra tapę šalies ir tarptautinių konkursų laureatais.

Kaina: 15 eur.
Mokėjimą atlikti iki 2024 m. kovo 25 d.
Rekvizitai mokėjimui atlikti:
Gavėjas: Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Įstaigos kodas: 111966952
Sąskaitos Nr.: LT 57 7044 0600 0155 2624
Mokėjimo paskirtyje nurodyti: (Dalyvio) Vardą, Pavardę, renginio pavadinimą: „Praktinis
seminaras „Būtinosios akompanavimo balsui kompetencijos: iššūkiai ir geroji patirtis“

Praktinis seminaras organizuotas Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo centro.