Sveikiname Mažųjų Šv. Kristoforų laureates ir jų mokytojus!

Sveikiname Mažųjų Šv. Kristoforų laureates ir jų mokytojus!

2023 03 13


Nuoširdūs sveikinimai čiurlioniukėms Mažųjų Šv. Kristoforų laureatėms balerinai Akvilei Šulcaitei ir arfininkei Giedrei Julijai Tutkutei ir jų mokytojams! Šią Nepriklausomybės atkūrimo dieną Vilniaus rotušėje Mažųjų Šv. Kristoforų teikimo ceremonijoje Kultūros ir meno srityje apdovanijimais įvertintas šių dviejų čiurlioniukų talentas ir darbštus darbas.

Apdovanojimą pelnė Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos dešimtokė, balerina Akvilė Šulcaitė.
Ją režisierė-choreografė Anželika Cholina savo rekomendacijoje įvardijo jaunuoju baleto meno deimantu, netrukus papuošiančiu Lietuvos teatrų bei pasaulio didžiąsias scenas ir neabejotinai garsinsiančių mūsų šalį. Ji atlieka šiuolaikinio šokio choreografines miniatiūras tarptautiniams baleto konkursams. Moksleivė demonstruoja aukštus pasiekimus tarptautiniuose konkursuose, lygiuodamasi su pasaulinio lygio atlikėjais. Aukštus pasiekimus baleto mene į savo kūrybinę biografiją Akvilė pradėjo rašyti būdama vos 14 metų.

Apdovanijimu įvertinta Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos itin muzikali jaunoji arfininkė Giedra Julija Tutkutė. Ji turi puikius techninius gebėjimus, įtaigiai valdo savo instrumentą, kelia arfos muzikos kultūrą ir garsina ne tik Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, bet ir Lietuvos vardą visame pasaulyje, išlaikydama aukštą mūsų šalies arfininkių lygį tarptautinėje muzikos arenoje.

Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės, kad šių jaunųjų talentų išskirtiniai pasiekimai ir jų mokytojų darbas buvo pripažinti ir pagerbti. Linkime, kad išsaugodami darbštumą ir atkaklumą
Mažieji Šv. Kristoforai išaugtų į didžiuosius!

Daugiau apie Mažųjų Šv. Kristoforų apdovanojimų ceremoniją