Sveikiname NČMM direktorių D. Numgaudį pelnius Šv. Kristoforo apdovanojimą!

Sveikiname NČMM direktorių D. Numgaudį pelnius Šv. Kristoforo apdovanojimą!

2024 01 26


Nuoširdžiai sveikiname Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorių Dainių Numgaudį pelnius reikšmingiausią Vilnių garsinančių lyderių apdovanojimą - Šv. Kristoforą!
Džiaugiamės, didžiuojamės. Linkime neišblėstančios dvasios stiprybės, naujų jėgų, bendražygių palaikymo, pasisekimo džiaugsmo vystant idėjas ir įgyvendinant planus, kuriant ir puoselėjant Mokyklos tradicijas, žmones, talentus, vedant į naujas aukštumas visą NČMM bendruomenę.

2024 m. sausio 25 d. Vilniaus rotušėje iškilmingoje 26-oje Šv. Kristoforo apdovanojimų ceremonijoje miesto globėjo statulėlės laureatu už kūrybingos visuomenės ugdymą išklausant, gerbiant, atliepiant ir užtikrinant kuo geriausias sąlygas skleistis talentams paskelbtas Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius D. Numgaudis.
Reikšmingiausi miesto apdovanojimai įteikti įvairiausiose srityse dešimčiai laureatų, kurie savo talentu puoselėja ir garsina, atkaklumu keičia ir augina miestą ambicingu laisvos minties, vertybių miestu.
Vilniaus miesto globėjo „Šv. Kristoforo“ apdovanojimai teikiami nuo 1998 m. sostinės gimtadienio proga. Nominacijas už nuopelnus įvairiose veiklos srityse siūlo vilniečiai.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad sėkminga bendra direktoriaus Dainiaus Numgaudžio ir Mokyklos bendruomenės veikla, puoselėjant ilgametes ir kuriant naujas talentų ugdymo tradicijas buvo įvertinta garbiu apdovanojimu.
Beveik prieš metus sveikinome čiurlioniukes Mažųjų Šv. Kristoforų laureates,
šiandien su džiaugsmu ir pasididžiavimu sveikiname Mokyklos šerpą, vedlį į naujas aukštumas, papildžius NČMM laimėjimų ir apdovanojimų sąrašą Didžiuoju Šv. Kristoforu. AD ASTRA NČMM! 

Sauliaus Žiūros nuotr. www.vilnius.lt

Plačiau:

Garsinantiems Vilnių įteikti tradiciniai „Šv. Kristoforo“ apdovanojimai