Sveikiname „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų“ laureatę mokytoją E. Gudžinskaitę!

Sveikiname „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų“ laureatę mokytoją E. Gudžinskaitę!

2023 11 23


Nuoširdžiai sveikiname Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos muzikos teorijos ir istorijos mokytoją Eglė Gudžinskaitę „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimuose“ pelnius apdovanojimą nominacijoje „Inovatyviausia(-s) gimnazinio ugdymo mokytoja(-s)“!
Tai pirmas kartas kai septintus metus „Žinių ekonomikos forumo“ organizuojamuose „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimuose“ apdovanojama menų mokytoja ir ji čiurlioniukė.
Džiaugiamės, didžiuojamės, linkime neišblėstančio kūrybinio polėkio, išradingumo, jėgų naujų idėjų įgyvendimui ir bendraminčių palaikymo.

2023  m. lapkričio 22 d. Valdovų rūmuose „Inovatyviausių Lietuvos mokytojų apdovanuojimų“ iškilmingoje ceremonijoje tarp inovatyviausių šių metų mokytojų ir ugdymo novatorių nominacijos „Inovatyviausia(-s) gimnazinio ugdymo mokytoja(-s)„ laureate paskelbta Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos alumnė ir NČMM muzikos teorijos ir istorijos mokytoja Eglė Gudžinskaitė.
Šiais metais šešioms apdovanojimų kategorijoms buvo pateikta virš 100 kandidatūrų, iš kurių komisija išrinko po 3 inovatyviausius mokytojus bei ugdymo novatorius kiekvienoje apdovanojimų kategorijoje. Apdovanojimų dalyvius pasveikinti atvyko LR ministrė pirmininkė, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras, verslų ir švietimo lyderių atstovai.

„Inovatyviausių Lietuvos mokytojų apdovanojimai“ organizuojami „Žinių ekonomikos forumo“ siekiant skleisti žinią apie geruosius ugdymo pavyzdžius Lietuvoje ir atsidėkoti mokytojams, kuriantiems stebuklus.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad Eglės Gudžinskaitės kūrybiški ir išradingi darbai buvo pastebėti ir įvertinti ne tik NČMM bendruomenės, bet ir „Inovatyviausių Lietuvos mokytojų apdovanojimų“ komisijos.

Plačiau:

„Inovatyviausi mokytojų apdovanojimai“ skelbia 2023 m. nugalėtojus

Skelbiami „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų“ TOP 3 nominantai

Inovatyviausių Lietuvos mokytojų apdovanojimai: skelbiami 2023 metų geriausiųjų trejetukai