I. Neilande (Latvija) arfos meistriškumo pamokos

2024 m. kovo 20 d. 10.00 val. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Mažojoje koncertų salėje (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius) vyks Initos Neilande (Latvija) arfos meistriškumo pamokos.
Dalyviai: meninio ugdymo pedagogai, aukštųjų mokyklų studentai.
Trukmė: 6 akad. val.
Būtina išankstinė registracija: registracijos forma
Registracija vyks iki 2024 m. kovo 18 d.

Lektorė: Inita Neilande gimė 1965 m. Rygoje. 1972-1983 m. mokėsi Emīls Dārziņš specialiojoje vidurinėje muzikos mokykloje pas Varvarą Kačalovą, vėliau tęsė studijas Jāzepo Vītolo Latvijos nacionalinėje konservatorijoje (dabar - Muzikos akademijoje) Dzidros Bražės arfos klasėje, kurią baigė 1988 m. 2012 m. Inita Neilande įgijo magistro laipsnį.

Inita Neilande kaip solistė koncertavo Latvijoje ir Ukrainoje. Taip pat koncertavo su Latvijos filharmonijos kameriniu orkestru ir Liepojos simfoniniu orkestru. Inita Neilande bendradarbiavo ir su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Estijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, „Sinfonietta Riga“ orkestru. Šiuo metu ji yra Latvijos nacionalinio simfoninio orkestro narė, dirba arfos mokytoja Rygos Emīls Dārziņš muzikos mokykloje ir Rygos Juglos muzikos mokykloje. Jos mokiniai yra daugelio tarptautinių konkursų laureatai.

Inita Neilande dalyvavo keliuose tarptautiniuose konkursuose Rusijoje ir Izraelyje. 1992 m. ji buvo apdovanota Tarptautinio arfos konkurso diplomu Maskvoje. Ji taip pat buvo tarptautinių konkursų Latvijoje ir Ukrainoje žiuri narė.

Norėdama papildyti savo žinias ir patirtį, ji dalyvavo meistriškumo kursuose su Willy Postma, Emanuela Degli Esposti, Daiva Šlyžiene, Viktoru Hartobanu, Assia Cunego, Joeliu von Lerberiu ir kitais, pati vedė meistriškumo kursus.

Kaina: 15 eur.
Mokėjimą atlikti iki 2024 m. kovo 18 d.
Rekvizitai mokėjimui atlikti:
Gavėjas: Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Įstaigos kodas: 111966952
Sąskaitos Nr.: LT 57 7044 0600 0155 2624
Mokėjimo paskirtyje nurodyti: (Dalyvio) Vardą, Pavardę, renginio pavadinimą „Inita Neilande arfos meistriškumo pamokos“

Meistriškumo pamoka organizuota Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo centro.