A. Kaziukaitienės alto meistriškumo kursai

2024 m. gegužės 13 d. 12.00 val. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Mažojoje koncertų salėje (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius) vyks Auksės Kaziukaitienės alto meistriškumo kursai.
Kursų dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Trukmė: 6 akad. val.
Būtina išankstinė registracija: registracijos forma
Registracija vyks iki 2024 m. gegužės 9 d.

Lektorė: altininkė Auksė Kaziukaitienė jau septyniolika metų pedagogine patirtimi dalinasi mokydama griežti altu ne tik Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, bet ir Eduardo Balsio menų gimnazijos moksleivius. Jos mokiniai dalyvauja respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose, kuriuose tampa laureatais ar diplomantais. Lektorė yra Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos styginių instrumentų skyriaus metodinės grupės pirmininkė. Pedagogė yra paruošusi ne vieną kvalifikacijos tobulinimo programą su Vilhelmu Čepinskiu, Pavel Radzinski, Dalia Dėdinskaite, Gleb Pyšniak.
Nuo 1994 m. altininkė yra Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėja, aktyviai dalyvauja ir kamerinės muzikos projektuose su styginių kvartetu.

Kaina: 15 eur.
Mokėjimą atlikti iki 2024 m. gegužės 9 d.
Rekvizitai mokėjimui atlikti: 
Gavėjas: Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Įstaigos kodas: 111966952
Sąskaitos Nr.: LT 57 7044 0600 0155 2624
Mokėjimo paskirtyje nurodyti: (Dalyvio) Vardą, Pavardę, renginio pavadinimą: „Auksės Kaziukaitienės alto meistriškumo kursai“

Meistriškumo kursai organizuoti Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo centro.