Svetaines struktura
2023-02-08

Nuotoliniai smuiko meistriškumo kursai

2022-02-01

Nuotoliniai smuiko meistriškumo kursai

2022 m. vasario 10 d.
Pradžia: 12 val.
Vieta: Virtuali mokymo(si) aplinka

Dalyviai: meninio ugdymo pedagogai, aukštųjų mokyklų studentai

Anotacija: meistriškumo kursų metu lektorė analizuos kūrinio muzikinio žanro, charakterio, turinio ir stiliaus ypatumus. Aptars garso kokybės bei atlikimo technikos klausimus.

Lektorė: Inga Gylytė yra Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos smuiko mokytoja ekspertė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kamerinio ansamblio katedros docentė. Inga Gylytė mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, (prof. R. Katiliaus smuiko klasėje, prof. K. Kalinauskaitės kamerinio ansamblio klasėje, R. Kulikausko kvarteto klasėje). 1997 m. buvo pakviesta į Tarptautinį kamerinį orkestrą Kremerata Baltica (vadovas Gidon Kremer), dirbo ir Lietuvos kameriniame orkestre (vadovas Sergej Krylov). Inga Gylytė yra tarptautinių ir respublikinių muzikos festivalių dalyvė, respublikinių jaunųjų atlikėjų kamerinių ansamblių konkursų diplomantė ir laureatė.
Inga Gylytė Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje dirba nuo 2001 m. Jos mokiniai yra respublikinių ir tarptautinių prestižinių konkursų diplomantai ir laureatai. Inga Gylytė nuolat dalinasi savo profesine patirtimi, rengia koncertus, organizuoja ir veda seminarus bei meistriškumo kursus.

Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai

Trukmė: 6 akad. val.

Kaina: 15 eur.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 57 7044 0600 0155 2624
Mokėjimą prašome atlikti iki 2022 m. vasario 8 d.

Registracija vyks iki 2022 m. vasario 8 d.
Registracija: https://forms.gle/t8ooXdtDE6SR6SNi6

afisa

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis