Svetaines struktura
2014-07-28

Į MOKYKLĄ PRIIMTŲ MOKINIŲ SĄRAŠAS

2014-07-08

Į muzikos skyrių:

 

Eil Nr.

Pavardė, vardas

Į kurią klasę priimta

Skyrius

Specialybė

1.

Albrichtas Nojus

1

muzika

pučiamieji

2.

Ambrazaitytė Meda

1

muzika

fortepijonas

3.

Bareikis Augustas

1

muzika

choras

4.

Dačinskaitė Uršulė

1

muzika

styginiai

5.

Jankauskaitė Unė

1

muzika

choras

6.

Janutaitė Ulijona

1

muzika

choras

7.

Joffe Emilija

1

muzika

smuikas

8.

Juškaitė Domicelė

1

muzika

pučiamieji

9.

Karpušenkovaitė Urtė

1

muzika

arfa

10.

Kasteckaitė Patricija

1

muzika

violončelė

11.

Kazlauskaitė Ieva Marija

1

muzika

fortepijonas

12.

Kiršaitė Svaja

1

muzika

choras

13.

Klevinskytė Gintarė

1

muzika

pučiamieji

14.

Končiūtė Gintarė

1

muzika

fortepijonas

15.

Kondrotaitė Justina

1

muzika

fortepijonas

16.

Krivelis Vilius

1

muzika

fortepijonas

17.

Krukauskas Giedrius Matijas

1

muzika

fortepijonas

18.

Maknickas Jonas

1

muzika

smuikas

19.

Mickevičiūtė Sandra

1

muzika

fortepijonas

20.

Mikeliūnas Jonas

1

muzika

pučiamieji

21.

Nazarenko Platonas

1

muzika

fortepijonas

22.

Paciūnas Eduardas

1

muzika

choras

23.

Plukis Paulius

1

muzika

pučiamieji

24.

Pociūtė Rugilė Paulina

1

muzika

choras

25.

Prašmantaitė Izabelė

1

muzika

pučiamieji

26.

Puidokaitė Saulė

1

muzika

choras

27.

Skramtai Jonas

1

muzika

pučiamieji

28.

Smažinaitė Ieva

1

muzika

fortepijonas

29.

Storastaitė Verdenė

1

muzika

pučiamieji

30.

Šiekštelytė Veronika

1

muzika

smuikas

31.

Tamulionytė Saulė

1

muzika

smuikas

32.

Tautkutė Sofija

1

muzika

styginiai

33.

Trimirkaitė Ugnė

1

muzika

choras

34.

Varnagiris Domas

1

muzika

perkusija

35.

Vasiliauskaitė Sofija

1

muzika

styginiai

1.

Zaleckis Matas

2

muzika

fortepijonas

 

 

 

 

 

1.

Buividas Gintas

3

muzika

styginiai

 

 

 

 

 

1.

Buividaitė Anželika Kotryna

4

muzika

fortepijonas

2.

Lukoševičiūtė Snaigė

4

muzika

fortepijonas

 

 

 

 

 

1.

Butkus Leonardas

5

muzika

pučiamieji

2.

Labanauskas Natas Vakaris

5

muzika

pučiamieji

 

 

 

 

 

1.

Megelinskas Kristijonas

6

muzika

fortepijonas

2.

Voronovaitė Lėja

6

muzika

smuikas

3.

Zelkevičiūtė Svajonė

6

muzika

fortepijonas

 

 

 

 

 

1.

Almanovaitė Valerija

8

muzika

smuikas

2.

Grinkevičiūtė Ugnė

8

muzika

fortepijonas

3.

Pūtys Kristijonas

8

muzika

smuikas

 

 

 

 

 

1.

Gylys Mykolas

9

muzika

pučiamieji

2.

Kriščiūnas Aušvydas

9

muzika

kontrabosas

3.

Šukytė Emilija

9

muzika

fortepijonas

Į dailės skyrių:

Eil Nr.

Pavardė, vardas

Į kurią klasę priimta

Skyrius

1.

Baltinė Marta

1

dailė

2.

Grakauskas Tadas

1

dailė

3.

Ignatavičiūtė Noja Patricija

1

dailė

4.

Janulevičiūtė Lėja Kotryna

1

dailė

5.

Jurkūnaitė Ieva

1

dailė

6.

Kavaliauskas Giedrius

1

dailė

7.

Masiulis Jurgis

1

dailė

8.

Mikšaitė Smiltė

1

dailė

9.

Mikšaitė Urtė

1

dailė

10.

Pečkaitė Agota

1

dailė

11.

Pociūtė Saulė

1

dailė

12.

Valikonytė Karolina

1

dailė

13.

Višinskas Ugnius

1

dailė

 

 

 

 

1.

Kamuntavičiūtė Marijam

3

dailė

2.

Subačiūtė Milda

3

dailė

3.

Žalneravičius Adomas

3

dailė

 

 

 

 

1.

Brazaitė Skaistė

5

dailė

2.

Buržinskaitė Jorigė

5

dailė

3.

Grinčelaitis Rapolas

5

dailė

4.

Juozapaitytė Sofija

5

dailė

5.

Kačinaitė Gustė

5

dailė

6.

Končiūtė Gabija

5

dailė

7.

Kožekina Patricia

5

dailė

8.

Norvilaitė Ūla

5

dailė

9.

Radlinskas Mark

5

dailė

10.

Sidaravičiūtė Tėja

5

dailė

11.

Uzielaitė Liepa

5

dailė

 

 

 

 

1.

Skučas Vėjas Matas

6

dailė

1.

Petraitis Vilius Daumantas

7

dailė

 

 

 

 

1.

Baliūnaitė Dominyka

8

dailė

2.

Dilnikaitė Emilija

8

dailė

 

 

 

 

1.

Armonavičiūtė Klaudija

9

dailė

2.

Bubnelis Gabrielius

9

dailė

3.

Vilčinskas Danielius

9

dailė

 

 

 

 

1.

Kušnerovas Rimvydas

10

dailė

2.

Sinušaitė Aušrinė

10

dailė

Į baleto skyrių:

1.

Česnakavičiūtė Liepa Emilija

1

baletas

2.

Čipkus Jonas

1

baletas

3.

Daškevičiūtė Adelija

1

baletas

4.

Dubinovičiūtė Sofija

1

baletas

5.

Grudzinskas Kostas

1

baletas

6.

Korytė Agota

1

baletas

7.

Mikštaitė Mija

1

baletas

8.

Niaura Vytautas

1

baletas

9.

Steikūnaitė Saulenė

1

baletas

10.

Šeštokaitė Saulė

1

baletas

11.

Šležaitė Aušrinė

1

baletas

12.

Ungulaitytė Andrea

1

baletas

 

 

 

 

1.

Akelė Julija

2

baletas

2.

Breimelytė Viltė

2

baletas

 

 

 

 

1.

Bačkis Simonas

3

baletas

2.

Čivilytė Liepa

3

baletas

3.

Šukytė Vakarė

3

baletas

 

 

 

 

1.

Šunauskaitė Urtė

4

baletas

 

 

 

 

1.

Eimutytė Nerija

5

baletas

2.

Petravičiūtė Elija

5

baletas

3.

Povilaitytė Emilė

5

baletas

4.

Putnikaitė Urtė

5

baletas

5.

Stasiūnaitė Emilija

5

baletas

6.

Straukaitė Nora

5

baletas

7.

Valasinavičiūtė Deimantė

5

baletas

8.

Vostrikova Elina

5

baletas

9.

Žvybas Mantas

5

baletas

 

 

 

 

1.

Atkočiūnas Dorėja

9

baletas

2.

Gneuševa Valerija

9

baletas

3.

Paškevičiūtė Brigita

9

baletas

4.

Žilaitis Erikas

9

baletas

 

 

 

 

1.

Ivanauskytė Indrė

10

baletas

Informacija

2014-06-13

INFORMACIJA

Įstoję į Nacionalinės  M.K. Čiurlionio menų  mokyklos vyresnes klases iki birželio 20 d. pristato:

  • mokinio   asmens   bylos   kopiją  (jeigu mokykla formuoja),
  • mokinio sveikatos raidos istoriją (iš mokyklos) ir galiojančią pažymą 027-1/A, (jeigu nepristatė stojant)
  • pradinės mokyklos 4-tos klasės baigimo pažymėjimo kopiją, (stojant į 5-ą klasę); 8-os klasės baigimo pažymėjimo kopiją (stojant į 9-tą klasę)
  • dokumento (banko išrašas, siuvyklos, mezgyklos kvitas ir pan.), patvirtinančio mokėjimą už uniformą, kopiją

Įstoję į pirmą klasę ir vyresnes klases iki birželio 20 d.pristato:

  • dvi nuotraukas (2,5 x 3,5 arba 3,5 x 4,5),
  • mokinio sveikatos raidos istoriją (jeigu poliklinika turi tokią formą)
  • dokumento (banko išrašas, siuvyklos, mezgyklos kvitas ir pan.), patvirtinančio mokėjimą už uniformą, kopiją

Su įstojusiais mokiniais ir jų tėveliais (globėjais, rūpintojais) iki birželio 27 d. pasirašomos sutartys (103 kab.). Nepasirašę sutarčių mokytis mokykloje negali.

Asmenys iki numatytos datos nesutvarkę dokumentų, be perspėjimo išbraukiami iš įstojusiųjų sąrašo, o į laisvą vietą priimamas kitas pagal sąrašą esantis mokinys.

***

Neįstoję į dailės skyrių namų darbus gali  pasiimti iki birželio 18 d. 16.00 val.
Darbų grąžinimo laikas: 9.00 – 12.00 ir 13.00 – 16.00 val. dailės skyriaus I-o aukšto fojė.
Po birželio 18 d. namų darbai nebus saugomi ir grąžinami

Dokumentus galima pasiimti iki birželio 27 d. raštinėje, (103) darbo dienomis ir darbo valandomis.
Pietų pertrauka 12.00 – 13.00 val.

Nepasiimtų iki birželio 27 d. dokumentų mokykla saugoti neįsipareigoja.

Uniformos

Mokykla rekomenduoja užsisakyti mokyklines uniformas pateiktais adresais:

mezgykla              siūvykla

1-4 klasės 
Berniukams: kelnės, liemenė, megztinis, peteliškė.
Mergaitėms: sijonas arba sarafanas ir megztinis.

5-12 klasės
Vaikinams: kelnės ir švarkas arba megztinis.
Merginoms: sijonas arba sarafanas ir švarkas arba megztinis.

Uniformą siūti, megzti galima bet kurioje siuvykloje ar mezgykloje (galima siūti ar megzti patiems), tačiau modelis (ir medžiaga) turi atitikti nuotraukose pateiktus pavyzdžius.

Išsamią informaciją uniformų klausimais jums suteiks socialinis pedagogas Darius Jucys
(8 5) 210 07 53; el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

***

Pristačius visus reikiamus dokumentus, uniformos užsakymo kvitų kopijas, pasirašius sutartis, birželio 30 d. bus paskelbtas galutinis
mokinių sąrašas

Priimtųjų sąrašas

2014-06-13

PRIIMTŲ Į MOKYKLĄ (KANDIDATAIS) SĄRAŠAS

 

Registr. Nr.

Eil Nr.

Pavardė, vardas

Į kurią klasę priimta

Skyrius

Specializacija

MD-150

1.

Albrichtas Nojus

1

muzika

pučiamieji

MD-96

2.

Ambrazaitytė Meda

1

muzika

fortepijonas

MD-166

3.

Bareikis Augustas

1

muzika

choras

MD-160

4.

Dačinskaitė Uršulė

1

muzika

styginiai

MD-198

5.

Jankauskaitė Unė

1

muzika

choras

MD-42

6.

Janutaitė Ulijona

1

muzika

choras

MD-23

7.

Joffe Emilija

1

muzika

smuikas

MD-112

8.

Juškaitė Domicelė

1

muzika

pučiamieji

MD-123

9.

Karpušenkovaitė Urtė

1

muzika

arfa

MD-151

10.

Kasteckaitė Patricija

1

muzika

fortepijonas

MD-73

11.

Kazlauskaitė Ieva Marija

1

muzika

fortepijonas

MD-170

12.

Kiršaitė Svaja

1

muzika

choras

MD-19

13.

Klevinskaitė Gintarė

1

muzika

pučiamieji

MD-18

14.

Končiūtė Gintarė

1

muzika

fortepijonas

MD-145

15.

Kondrotaitė Justina

1

muzika

fortepijonas

MD-149

16.

Krivelis Vilius

1

muzika

fortepijonas

MD-133

17.

Krukauskas Giedrius Matijas

1

muzika

fortepijonas

MD-114

18.

Maknickas Jonas

1

muzika

fortepijonas

MD-39

19.

Mickevičiūtė Sandra

1

muzika

fortepijonas

MD-164

20.

Mikeliūnas Jonas

1

muzika

pučiamieji

MD-38

21.

Nazarenko Platonas

1

muzika

fortepijonas

MD-87

22.

Paciūnas Eduardas

1

muzika

choras

MD-45

23.

Plukis Paulius

1

muzika

pučiamieji

MD-80

24.

Pociūtė Rugilė Paulina

1

muzika

choras

MD-136

25.

Prašmantaitė Izabelė

1

muzika

pučiamieji

MD-49

26.

Puidokaitė Saulė

1

muzika

choras

MD-146

27.

Skramtai Jonas

1

muzika

pučiamieji

MD-21

28.

Smažinaitė Ieva

1

muzika

fortepijonas

MD-91

29.

Storastaitė Verdenė

1

muzika

pučiamieji

MD-81

30.

Šiekštelytė Veronika

1

muzika

styginiai

MD-111

31.

Tamulionytė Saulė

1

muzika

choras

MD-105

32.

Tautkutė Sofija

1

muzika

styginiai

MD-115

33.

Trimirkaitė Ugnė

1

muzika

choras

MD-57

34.

Varnagiris Domas

1

muzika

perkusija

MD-165

35.

Vasiliauskaitė Sofija

1

muzika

styginiai

MD-196

1.

Zaleckis Matas

2

muzika

fortepijonas

MD-126

1.

Buividas Gintas

3

muzika

styginiai

MD-127

1.

Buividaitė Anželika Kotryna

4

muzika

fortepijonas

MD-138

2.

Lukoševičiūtė Snaigė

4

muzika

fortepijonas

MD-104

1.

Butkus Leonardas

5

muzika

pučiamieji

MD-55

2.

Labanauskas Natas Vakaris

5

muzika

pučiamieji

MD-35

1.

Megelinskas Kristijonas

6

muzika

fortepijonas

MD-99

2.

Voronovaitė Lėja

6

muzika

smuikas

MD-34

3.

Zelkevičiūtė Svajonė

6

muzika

fortepijonas

MD-56

1.

Almanovaitė Valerija

8

muzika

styginiai

MD-122

2.

Grinkevičiūtė Ugnė

8

muzika

fortepijonas

MD-117

3.

Pūtys Kristijonas

8

muzika

smuikas

MD-147

1.

Gylys Mykolas

9

muzika

pučiamieji

MD-152

2.

Kriščiūnas Aušvydas

9

muzika

kontrabosas

MD-78

3.

Šukytė Emilija

9

muzika

fortepijonas

Registr. Nr.

Eil Nr.

Pavardė, vardas

Į kurią klasę priimta

Skyrius

Specializacija

MD-71

1.

Česnakavičiūtė Liepa Emilija

1

baletas

baletas

MD-179

2.

Čipkus Jonas

1

baletas

baletas

MD-6

3.

Daškevičiūtė Adelija

1

baletas

baletas

MD-85

4.

Dubinovičiūtė Sofija

1

baletas

baletas

MD-182

5.

Grudzinskas Kostas

1

baletas

baletas

MD-159

6.

Korytė Agota

1

baletas

baletas

MD-190

7.

Mikštaitė Mija

1

baletas

baletas

MD-41

8.

Navickaitė Ignė

1

baletas

baletas

MD-169

9.

Niaura Vytautas

1

baletas

baletas

MD-48

10.

Steikūnaitė Saulenė

1

baletas

baletas

MD-120

11.

Šeštokaitė Saulė

1

baletas

baletas

MD-109

12.

Šležaitė Aušrinė

1

baletas

baletas

MD-8

13.

Ungulaitytė Andrea

1

baletas

baletas

MD-102

1.

Akelė Julija

2

baletas

baletas

MD-195

2.

Breimelytė Viltė

2

baletas

baletas

MD-175

1.

Bačkis Simonas

3

baletas

baletas

MD-144

2.

Čivilytė Liepa

3

baletas

baletas

MD-40

3.

Šukytė Vakarė

3

baletas

baletas

MD-58

1.

Šunauskaitė Urtė

4

baletas

baletas

MD-30

1.

Eimutytė Nerija

5

baletas

baletas

MD-157

2.

Petravičiūtė Elija

5

baletas

baletas

MD-54

3.

Povilaitytė Emilė

5

baletas

baletas

MD-200

4.

Putnikaitė Urtė

5

baletas

baletas

MD-77

5.

Stasiūnaitė Emilija

5

baletas

baletas

MD-5

6.

Straukaitė Nora

5

baletas

baletas

MD-118

7.

Valasinavičiūtė Deimantė

5

baletas

baletas

MD-4

8.

Vostrikova Elina

5

baletas

baletas

MD-84

9.

Žvybas Mantas

5

baletas

baletas

MD-46

1.

Atkočiūnas Dorėja

9

baletas

modernas

MD-158

2.

Gneuševa Valerija

9

baletas

modernas

MD-64

3.

Paškevičiūtė Brigita

9

baletas

modernas

MD-76

4.

Žilaitis Erikas

9

baletas

modernas

MD-31

1.

Ivanauskytė Indrė

10

baletas

modernas

MD-121

2.

Stech Denis

10

baletas

modernas

Registr. Nr.

Eil Nr.

Pavardė, vardas

Į kurią klasę priimta

Skyrius

Specializacija

MD-12

1.

Baltinė Marta

1

dailė

MD-124

2.

Grakauskas Tadas

1

dailė

MD-37

3.

Ignatavičiūtė Noja Patricija

1

dailė

MD-47

4.

Janulevičiūtė Lėja Kotryna

1

dailė

MD-63

5.

Jurkūnaitė Ieva

1

dailė

MD-88

6.

Kavaliauskas Giedrius

1

dailė

MD-82

7.

Masiulis Jurgis

1

dailė

MD-44

8.

Mikšaitė Smiltė

1

dailė

MD-43

9.

Mikšaitė Urtė

1

dailė

MD-161

10.

Pečkaitė Agota

1

dailė

MD-3

11.

Pociūtė Saulė

1

dailė

MD-168

12.

Valikonytė Karolina

1

dailė

MD-154

13.

Višinskas Ugnius

1

dailė

MD-95

1.

Kamuntavičiūtė Marijam

3

dailė

MD-139

2.

Subačiūtė Milda

3

dailė

MD-187

3.

Žalneravičius Adomas

3

dailė

MD-92

1.

Brazaitė Skaistė

5

dailė

MD-100

2.

Buržinskaitė Jorigė

5

dailė

MD-143

3.

Grinčelaitis Rapolas

5

dailė

MD-2

4.

Juozapaitytė Sofija

5

dailė

MD-156

5.

Kačinaitė Gustė

5

dailė

MD-14

10.

Končiūtė Gabija

5

dailė

MD-72

6.

Kožekina Patricia

5

dailė

MD-89

7.

Norvilaitė Ūla

5

dailė

MD-128

8.

Radlinskas Mark

5

dailė

MD-22

9.

Sidaravičiūtė Tėja

5

dailė

MD-129

11.

Uzielaitė Liepa

5

dailė

MD-173

1.

Skučas Vėjas Matas

6

dailė

MD-194

1.

Petraitis Vilius Daumantas

7

dailė

MD-119

1.

Baliūnaitė Dominyka

8

dailė

MD-25

2.

Dilnikaitė Emilija

8

dailė

MD-83

1.

Armonavičiūtė Klaudija

9

dailė

MD-103

2.

Bubnelis Gabrielius

9

dailė

MD-141

3.

Vilčinskas Danielius

9

dailė

MD-142

1.

Kušnerovas Rimvydas

10

dailė

MD-192

2.

Sinušaitė Aušrinė

10

dailė

 

Priėmimas į Muzikos skyrių

2014-06-09

MUZIKOS   SKYRIUS

STOJAMIEJI Į 1 KLASĘ

2014.06.07


STOJAMOJO EGZAMINO EIGA:

1    Srautas
8:30 val. Specialistų patikra (atskirose kl.)
9:30 val. Teoretikų patikra (124 kl.)
10:30 val. Branda m-lai, psichologo test.(pradinukų korp. geltonas aukštas 115,116,117)
2    Srautas
9:30 val. Specialistų patikra (atskirose kl.)
10:30 val. Teoretikų patikra (124 kl)
11:30 val. Branda m-lai, psichologo test. (pradinukų korp. geltonas aukštas 115,116,117)
3    Srautas
10:30 val. Specialistų patikra (atskirose kl.)
11:30 val. Teoretikų patikra (124 kl)
12:30 val. Branda m-lai, psichologo test. (pradinukų korp. geltonas aukštas 115,116,117)
4    Srautas
11:30 val. Specialistų patikra (atskirose kl.)
12:30 val. Teoretikų patikra (124 kl)
13:30 val. Branda m-lai, psichologo test. (pradinukų korp. geltonas aukštas 115,116,117)
5    Srautas
12:30 val. Specialistų patikra (atskirose kl.)
13:30 val. Teoretikų patikra (124 kl)
14:30 val. Branda m-lai, psichologo test. (pradinukų korp. geltonas aukštas 115,116,117)

SPECIALYBINĖS PATIKROS KLASĖS:

107 kl - fortepijonas
126 kl - pučiamieji

127 kl - styginiai
128 kl – choras

Koordinatoriai :

1. Marija Grikevičiūtė
2. Jūratė Rudaitienė
3. Violeta Balčytienė
4. Jolanta Minkevičienė

STOJANČIŲJŲ Į 1 KLASĘ SPECIALYBIŲ REIKALAVIMAI

1. Padainuoti dvi skirtingo charakterio daineles a cappella;
2. Įsiminti ir pakartoti melodiją ar ritmo motyvą, frazę;
3. Ploti ritmą.

 

Priėmimo į muzikos skyrių 1kl. srautai

Priėmimas į muzikos skyrių vyresnes klases

Priėmimas 2014-2015 metams

2014-05-28

2014-2015 mokslo metams numatomas mokinių priėmimas į šias klases:

Klasė

Vietų skaičius

Dailė

Baletas

Muzika

1

10-12

10-12

44

2

1

1

1

3

2-3

1-2

3-5

4

1

1 6-7

5

10-12 10 8

6

3 2

1-2

7

1

Nebus priėmimo

Nebus priėmimo

8

1

4-5 9-10

9

1-2

6-8 (modernaus šokio specializacija)

2-4

10

1

3 (modernaus šokio specializacija)

2-3

 
PASTABA: mokykla pasilieka teisę, net ir esant laisvų vietų klasėje, nepriimti stojančiojo, jeigu jo bendrasis išsilavinimas ir meniniai gebėjimai neatitinka mokyklos reikalavimų.

Bendra informacija stojantiesiems

2014-05-05

NACIONALINĖS M.K. ČIURLIONIO MENŲ MOKYKLOS
MOKINIŲ PRIĖMIMO 2014-2015 M. M.
SĄLYGOS

I.  Bendroji dalis

 

1.1. Vadovaujantis Švietimo įstatymo 9 straipsnio 2 dalimi „Pagal pradinio ugdymo programą vaikas pradedamas ugdyti, kai jam tais kalendoriniais metais sueina 7 metai“ bei 3 dalimi „Tėvų (globėjų) prašymu, Švietimo ir mokslo ministro patvirtinta Vaikų brandumo mokytis pagal priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas įvertinimo tvarka, pradinis ugdymas pradedamas teikti vienais metais anksčiau, nei nurodyta šio straipsnio 2 dalyje“, į Nacionalinės menų mokyklos 1-ą klasę priimami 6 -7 metų gabūs pasirinktai meno sričiai vaikai iš visos Lietuvos.
Jeigu vaikui septyneri metai sueina kitais kalendoriniais metais, tėvai pateikia pažymą iš Vilniaus miesto psichologinės - pedagoginės tarnybos apie vaiko brandumo įvertinimą.

1.2. Į vyresnes klases priimami moksleiviai iš visos Lietuvos, jeigu jų bendrasis išsilavinimas, amžius bei meninis pasirengimas atitinka konkrečios klasės reikalavimus ir jei toje klasėje yra laisvų vietų.

1.3. Muzikos skyriuje priimame į fortepijono, smuiko, violončelės, kontraboso, alto, arfos, fleitos, obojaus, klarneto, fagoto, saksofono, trimito, valtornos, trombono, tūbos, mušamųjų instrumentų, chorinio dainavimo ir dirigavimo specializacijas; nuo 9-os klasės yra galimybė mokytis muzikos teorijos ir kompozicijos.

1.4. Dailės skyriuje – į bendrąją ugdymo daile programą; 11-oje klasėje mokiniai gali rinktis  grafikos, tapybos, skulptūros, dizaino, kompozicijos specializacijas.

1.5. Baleto skyriuje – į klasikinio ir modernaus/šiuolaikinio (nuo 9-os klasės)  šokio specializacijas.

1.6. Stojamuosius egzaminus vykdo direktoriaus įsakymu patvirtinta priėmimo komisija.

1.7. Stojamųjų egzaminų konkursinę atranką mokykla vykdo dviem etapais: stojantieji atlieka Bendrųjų gebėjimų (lietuvių kalba, matematika - išskyrus pirmokus) vertinimo testą bei Meninių gebėjimų konkursinę patikrą.

1.8. Stojamuosius egzaminus galima laikyti  tik į vieną (pasirinktą) skyrių - muzikos, dailės arba

baleto. Stojantieji į muzikos skyriaus 1-ą klasę, gali teikti prašymus į dvi specialybes.

1.9.  Priėmimo į mokyklą  vertinimo kriterijai:

1.9.1. į muzikos skyriaus 1-ą klasę – vaiko branda mokyklai , muzikinė klausa ir atmintis, ritmo pojūtis, koordinacija, sveikatos būklė; stojant į aukštesnes klases – meninis pasirengimas, atitinkantis meninių dalykų programinius reikalavimus, atitinkamos muzikos teorijos žinios, sveikatos būklė.

1.9.2. į dailės skyriaus 1-ą klasę  – vaiko branda mokyklai ,  piešimas, kompozija, spalvinis suvokimas, sveikatos būklė; į aukštesnes klases - meninis pasirengimas, atitinkantis meninių dalykų programinius reikalavimus, sugebėjimas artikuliuotai perteikti aplinką, spalvinis suvokimas, kompozicijoje aiškiai ir vizualiai atsakyti į temą, sveikatos būklė.

1.9.3. į baleto skyriaus 1-ą klasęvaiko branda mokyklai , sceninė išvaizda kūno duomenys (kūno proporcijos, kojų forma, verstumas, keltis, žingsnis, šuolis, lankstumas), ritmo pojūtis, muzikalumas, koordinacija, sveikatos būklė; į aukštesnes klases- meninis pasirengimas, atitinkantis meninių dalykų programinius reikalavimus, kūrybiškumas, ritmo pojūtis, muzikalumas, sceninė išvaizda  ir kūno duomenys, sveikatos būklė.  

 

II. Organizacinė dalis

2. Priėmimo vykdymo eiga:

Etapai

Datos ir laikas

Pastabos

Kandidatų

registracija

Prašymai priimami nuo balandžio 28 d. iki birželio 6 d. nuo 8 val. iki 17 val.;

 (pietų pertrauka 12.00 – 13.00 )
birželio 6 d. – iki 12 val. 

Centriniuose rūmuose, 103

Prašymą pateikia mokinio tėvai (globėjai).

Pavėluoti prašymai (po birželio 6 d. 12 val.) nepriimami.
Informacija tel. (8 5) 262 2871.


Stojimo dokumentai

Iki birželio 6  d. 12 val.

 

Stojantieji į 1-ą klasę kartu su prašymu pateikia gimimo liudijimo kopiją ir medicininę pažymą (originalą). Forma 027-1/A.
Stojantieji  į vyresnes klases kartu su prašymu pristato: gimimo liudijimo arba paso kopiją,  medicininę pažymą, forma 027-1/A,  (originalą) ir pažymą iš mokyklos su I-o pusmečio (arba I-II trimestro) pažymiais,  patvirtintą  klasės auklėtojo parašu ir mokyklos raštinės antspaudu (6-10 klasės).
Stojantieji į 2-5 klases  (kai nėra disciplinų  vertinimo pažymiais) iš mokyklos pateikia pažymą su trumpu moksleivio mokymosi pasiekimų vertinimo aprašu arba išrašą iš elektroninio dienyno, patvirtintą parašu ir raštinės antspaudu.

Mokiniai, gyvenantys kituose miestuose, dokumentus gali atsųsti paštu. Vokas su dokumentais turi būti gautas ne vėliau kaip likus vienai dienai iki stojamųjų egzaminų.

Už pašto paslaugų vėlavimą mokykla neatsako.

Stojimo mokestis

Iki birželio 6  d.

Stojamasis mokestis - 15 Lt

(už stojamiesiems egzaminams reikalingų medžiagų ir meninių disciplinų testų parengimą).

Mokėti galima mokyklos kasoje arba pavedimu per banką: LT04 7044 0600 0155 2608, SEB bankas, kodas 70440. Pervedant pinigus, būtina nurodyti „Stojimo į mokyklą  mokestis", mokinio vardą ir pavardę. Mokestis turi būti sumokėtas iki birželio 6 d. 12 val.

Testai stojantiems į 1-ą klasę  - Branda  mokyklai, (psichologo testas) bei patikra pasirinktai meno sričiai   

Birželio 7 d. nuo 9 val.

 

Stojantiems į vyresnes klases  - Bendrųjų gebėjimų ir psichologinis testai

 

Birželio 8 d.  nuo

9 iki 11 val.

 

 

Stojantiems į vyresnes klases - Meninių gebėjimų egzaminai

 

Birželio 8 d. nuo 11 val.

į muzikos skyrių – pagrindinio instrumento (arba dirigavimo), papildomo instrumento (bendrojo fortepijono), išskyrus stojančius į fortepijono specialybę  ir muzikologijos;

į dailės skyrių – piešimo, kompozicijos ir spalvinių gebėjimų egzaminus bei pristato savo kūrybinių darbų aplanką;

į baleto skyrių – klasikinio ar modernaus šokio technikos egzaminą, o taip pat vykdomi profesinių duomenų, muzikinis ir medicininis patikrinimai; stojant į modernaus šokio specializaciją rodomas savos kūrybos solo, neviršijantis 3 min.

Rezultatų

paskelbimas

Iki birželio 12 d. 12 val.

Mokyklos skelbimų lentoje ir tinklapyje skelbiami kandidatų sąrašai

 

Įstojusieji pateikia dokumentus ir pristato mokesčio už uniformą kvitą

Iki birželio 20 d.

Įstojusieji į mokyklos raštinę (103 kab.) pristato:

• mokinio   asmens   bylos   kopiją  (jeigu mokykla formuoja),

• mokinio sveikatos raidos istoriją (iš mokyklos) ir pažymą 027-1/A,

• dvi nuotraukas (2,5 x 3,5 ir 3,5 x 4,5), pradinės mokyklos 4-tos klasės baigimo pažymėjimo kopiją, (stojant į 5-ą klasę)

• gimimo liudijimo kopiją,

• paso kopiją (jei išduotas pasas),

Pasirašomos sutartys su įstojusiais mokiniais ir jų tėvais (globėjais)

Iki birželio 27 d.

 

Asmenys iki numatytos datos nesutvarkę dokumentų, be perspėjimo išbraukiami iš įstojusiųjų sąrašo, o į laisvą vietą priimamas kitas pagal sąrašą esantis mokinys.

Priėmimo į mokyklą prašymo blanką galite parsisiųsti iš čia

Priėmimas į Muzikos skyrių

2014-04-02

MOKINIŲ PRIĖMIMAS Į MUZIKOS SKYRIŲ
2014-2015 mokslo metams


REIKALAVIMAI STOJANTIESIEMS Į 1 KLASĘ

  1. 1.Padainuoti dvi skirtingo charakterio daineles a cappella
  2. 2.Įsiminti ir pakartoti melodiją ar ritmo motyvą, frazę
  3. 3.Ploti ritmą

Stojančiuosius į 1 klasę kviečiame į konsultacijas:

  • Birželio 4d. 18:00-18:45val. arba 18:45-19:30val.,
  • Birželio 5d. 18:00-18:45val. arba 18:45-19:30val.,
  • Birželio 6d. 18:00-18:45val. arba 18:45-19:30val.

Išankstinė registracija el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar tel. (85) 2111207

Muzikos skyriaus sekretorė Kristina Bečelytė.

 REIKALAVIMAI STOJANTIESIEMS Į 2-10 KLASES 

Specialybės reikalavimai


Spec. fortepijonas
1.    Polifonija
2.    Etiudas
3.    Pjesė
4.    Stambios formos( variacijos, rondo, sonatos I arba II, III dalys) kūrinys
5.    Solfedžio žinių patikrinimas
Styginiai
1.    Stambios formos kūrinys
2.    Dvi  skirtingo charakterio pjesės
3.    Nuo 9 kl.  2 d. polifonijos
4.    Solfedžio žinių patikrinimas
Pučiamieji
1.    Gamų patikrinimas
2.    Etiudas (iš lapo)
3.    Dvi  skirtingo charakterio pjesės
4.    Solfedžio žinių patikrinimas

Choro dirigavimas
1.    Padainuoti dainą
2.    Balso patikrinimas
3.    Padiriguoti kūrinį, jei gali ( nuo 8 kl.)
4.    Pagroti fortepijonu kūrinį
5.    Solfedžio žinių patikrinimas



Solfedžio reikalavimai

1.   padainuoti:
•    nežinomą vienbalsį muzikinį tekstą;
•    gamas, dermes;
•    intervalus, akordus ir jų sprendimus;
•    akordų junginį duota tonacija.
2.   užrašyti vienbalsį (dvibalsį) diktantą;
3.   atpažinti klausa konkrečius muzikos kalbos elementus, pvz. dermes, melodinius ir harmoninius intervalus, intervalų sprendimus, trigarsius ir keturgarsius akordus, jų jungtis ir sprendimus;
4.    pakartoti (rankomis suploti) pateiktą ritmo piešinį;
5.    atsakyti į elementarius muzikos teorijos klausimus.


PASTABA.Stojantieji į styginių, pučiamųjų, choro  dirigavimo bei muzikos teorijos  skyrių vyresnes klases dar laiko bendrojo fortepijono egzaminą

 

Visus, norinčius stoti, kviečiame dalyvauti konsultacijose, kurių metu mokytojai galės patarti ir rekomenduoti kaip galima būtų geriau pasiruošti stojamiesiems. Dalyvavimas konsultacinėse pamokose turi būti suderintas su direktoriaus pavaduotoja muzikos ugdymui Egle Čobotiene, užpildant ir asmeniškai  arba internetu pateikiant nurodytą formą adresu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.                                                         

PARAIŠKA DALYVAUTI KONSULTACINĖSE PAMOKOSE

Išsamesnę informaciją  pasirinktos specialybės klausimais Jums suteiks  direktoriaus  pavaduotoja muzikos skyriui  Eglė Čobotienė telefonu  8-674-53451
(Skambinti darbo dienomis ir valandomis)

Priėmimas į Dailės skyrių

2014-05-08

MOKINIŲ PRIĖMIMAS Į DAILĖS SKYRIŲ
2014-2015  mokslo metams

STOJIMO Į DAILĖS SKYRIŲ TVARKA


Į dailės skyriaus 1-ąją klasę mokiniai priimami birželio 7 d. (šeštadienį)

8.45 val. - mokiniai renkasi dailės skyriaus patalpose
9.00 val. - bendrojo pasiruošimo ir psichologinis testai
10.00 val. - dailės testas

Stojamieji egzaminai į dailės skyriaus vyresnes klases vyks birželio 8 d.(sekmadienį)

9 val. - bendrojo ugdymo (lietuvių kalba, matematika) ir psichologinio pasirengimo testas
11.15 - 14.15 val.- piešimo ir kompozicijos egzaminas.
14.15 - 15.15 val.- pietų pertrauka.
15.15 - 18.15 val.- tapybos ir kompozicijos egzaminas.

Į dailės egzaminą atsinešti:
1.    Pieštukus -1-3 vnt. (skirtingo kietumo-minkštumo)
2.    Teptukus įvairaus dydžio - 2-3 vnt.
3.    Dažus (guašas, akvarelė)
4.    Namų darbus (piešinius)

Dailės egzaminas susideda:
1.    I darbas - piešinys (darbas atliekamas pieštuku, popieriaus formatas A3
2.    II darbas - natiurmortas (darbas atliekamas dažais, popieriaus formatas A3
3.    III ir IV darbai - kompozicijos nurodyta tema (laisvai pasirinkta technika, popieriaus formatas A3)

Pateikiami darbai, atlikti prieš stojamuosius egzaminus (namuose, būreliuose, mokykloje).

Priėmimas į Baleto skyrių

2014-05-26

MOKINIŲ PRIĖMIMAS Į BALETO SKYRIŲ
2014-2015 mokslo metams

 

STOJANČIUS Į 1 BALETO KLASĘ KVIEČIAME Į KONSULTACIJAS:

  • Birželio 4d. 18:00-18:45val.,
  • Birželio 5d. 18:00-18:45val.,
  • Birželio 6d. 18:00-18:45val.


Išankstinė registracija el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


 STOJANČIŲJŲ Į BALETO SKYRIŲ PATIKRINIMO TVARKA

 2014 m. stojamieji egzaminai vyks birželio 7-8 dienomis.

 Birželio 7 d. vyks priėmimas į pirmą klasę.

                             9.00 – bendrojo lavinimo testai

                             11.00 – specialybinių duomenų patikrinimas

 Birželio 8 d. vyks priėmimas į vyresnes klases.

  9.00 – bendrojo lavinimo testai

  11.00 – stojančiųjų į klasikinį šokį duomenų patikrinimas

  13.00 – stojančiųjų į modernų/ šiuolaikinį šokį duomenų patikrinimas ir pamoka

  KLASIKINIS ŠOKIS

 Norintys mokytis klasikinio šokio specialybę vaikai bus priimami į 1-8 klases atsižvelgiant į jų gabumus, kūno duomenis, artistiškumą bei išraiškingumą, klausą ir koordinaciją. Stojant į 6-8 klases taip pat bus tikrinami tą klasę atitinkantys klasikinio šokio programos reikalavimai.

 Stojančių į 1, 3, 5 klases apžiūros metu bus tikrinami mokinių:

-          Duomenys (verstumas, lankstumas, ir kt.) bei kūno proporcijos.

-          Klausa

-          Koordinacija ir šokėjiškumas

-          Improvizacija bei artistiškumas

-          Taip pat vyks pokalbis su tėvais bei stojančiuoju.

 Stojančių į 8 klasę  mokinių priėmimo metu:

-          Mokiniai turės atlikti sutrumpintą tos klasės lygio šokio pamoką

-          Bus patiktinti mokinio duomenys ir kūno proporcijos, koordinacija, klausa, improvizacija ir artistiškumas.

-          Kiekvienas mokinys turės parodyti paruoštą klasikinio šokio stiliaus miniatiūrą (ne ilgesnę kaip 3 min.).

-          Vyks pokalbis su stojančiaisiai bei jų tėvais.

Mokiniai turi ateiti apsirengę baletui tinkama apranga (mergaitės – baletinis triko arba aptempti marškinėliai ir trumpikės,  baleto tapkutės  arba kojinaitės; berniukai – aptempti  marškinėliai, aptempti šortukai, baleto tapkutės arba kojinaitės). Solinio muzika turi būti įrašyta į CD ir tinkama groti visuose CD grotuvuose.

MODERNUS / ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS

Moderniam/ Šiuolaikiniam šokiui gabūs vaikai bus priimami į 9-10 klases atsižvelgiant į jų gabumus, kūno duomenis, artistiškumą, išraiškingumą, kūrybiškumą, koordinaciją, klausą.

Stojančių į šiuolaikinio šokio 9-10 klases priėmimo metu:

- Mokiniai turės dalyvauti šiuolaikinio šokio pamokoje.

- Bus tikrinami jų kūno duomenys (verstumas, lankstumas ir kt.).

- Turės pristatyti savo kūrybos miniatiūrą ne ilgesnę nei 3 min. (muzika turi būti įrašyta į CD ir galėti groti visuose CD grotuvuose).

- Vyks pokalbis su stojančiu mokiniu bei jo tėvais.

Mokiniai pamoką turi daryti aptemptais rūbais, kad galima būtų aiškiai matyti kūną ir mūvėdami medvilnines kojinaites arba basi (tapkutės bei bateliai nereikalingi).

Visus, norinčius stoti, kviečiame gegužės mėn. dalyvauti bandyminėse pamokose, kur mokytojas galės patarti ir rekomenduoti, kaip galima būtų geriau pasiruošti stojamiesiems.

Dalyvavimas pamokose turi būti suderintas su direktoriaus pavaduotoja baleto skyriui Lina Puodžiukaite-Lanauskiene užpildant ir asmeniškai arba internetu pateikiant žemiau nurodytą formą adresu:

Baleto skyrius
Nacionalinė M.K. Čiurlionio menų mokykla
Kosciuškos 11, LT-01100, Vilnius
Arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Iškilus klausimams, kviečiame teirautis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


PARAIŠKA DALYVAUTI KONSULTACINĖSE PAMOKOSE (čia)


Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


Ponia Valdereza Lenktaitis


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas

lnk

 

UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas”


teo


AB TEO LT

 

 



15min

 

UAB 15min