Svetaines struktura
2020-04-02

II Respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas PIANO-FORTE

2017-09-21

II Respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas
PIANO-FORTE


Konkurso tvarkaraštis

Kovo 23 d.
8.00–10.00 val. – Registracija
10.00 val. – Konkurso atidarymas (Beatričės salė)
10.10–12.15 val. – A grupės dalyvių perklausa
14.00–17.00 val. C grupės dalyvių perklausa
Kovo 24 d.
10.00-12.30 val. – B grupės dalyvių perklausa
14.00 val. – Laureatų apdovanojimas ir koncertas (Koncertų salė)


A grupė
1. Andrašiūnaitė Aistė, choras, Vilniaus Algirdo muzikos mokykla
2. Beliajevaitė Gabija, choras, Ukmergės meno mokykla
3. Česaitis Pijus, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
4. Dainavičiūtė Vaigailė, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
5. Dirmantas Andrius, fagotas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
6. Griškevičiūtė Elzė, choras, Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“
7. Jakimavičiūtė Aurelija, baletas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
8. Jakutis Laurynas, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
9. Juodaitytė Goda, choras, Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“
10. Kukta Deividas, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
11. Pakerytė Salomėja, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
12. Sakalauskaitė Ugnė, choras, Kauno I muzikos mokykla
12. Stegancova Anastasija, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
13. Stoma Sergej, fleita, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
14. Šimkevičiūtė Kristina Marija, choras, Kauno A.Kačanausko muzikos mokykla
15. Valančiauskaitė Viktorija, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
16. Valeikaitė Beata, choras, Kauno I muzikos mokykla
17. Žilinskaitė Gabrielė, choras, Kauno I muzikos mokykla

B grupė
1. Čistova Polina, fleita, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
2. Deltuvaitė Milda, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
3. Nevulytė Ringailė, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
4. Petronytė Gabrielė, vokalas, Panevėžio V. Mikalausko menų  mokykla
5. Ramanauskaitė Agnė, choras, Kauno I muzikos mokykla
6. Riibokaitė Emilė, chorinis dirigavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
7. Sidaugaitė Neringa, chorinis dirigavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
8. Sokolovas Bernardas, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
9. Šarikovaitė Sandra, vokalas, Kauno I muzikos mokykla
10. Šlikaitė Rūta, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
11. Vaičiūtė Skirmantė, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
12. Žiūra Augustas, saksofonas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla

C grupė
1. Aukštikalnytė Gintarė, chorinis dirigavimas, Panevėžio V. Mikalausko  menų mokykla
2. Bagdonaitė Birutė , chorinis digavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
3. Česonytė Jurgita, chorinis dirigavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
4. Jakonytė Brigita, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
5. Maciukevičiūtė Eglė, muzikos teorija, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorija
6. Macytė Karolina, chorinis dirigavimas, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorija
7. Pranulytė Juta, choras, „Liepaitės“
8. Stakionis Martynas, chorinis dirigavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
9. Zenkevičiūtė Monika, kanklės, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorija
10. Zviozdkina Aleksandra, muzikos teorija, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla

Dalyvių repeticijos
Vilniaus „Liepaičių“ muzikos mokykla ( 3 dalyvės) –Kovo 17 dieną, 18 -20 val.
Vilniaus „Algirdo“ muzikos mokykla ( 1 dalyvė) Kovo 17 dieną, 17.30-18 val.
Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija ( 3 C  grupės dalyvės) Kovo 23 d. 12.30-13.30.
Panevėžio V. Mikalausko  menų mokykla ( 1 C grupės dalyvė) Kovo 23 d. 13.30-13.50
Panevėžio V. Mikalausko  menų mokykla ( 1 B grupės dalyvė)  Kovo 24 d. 9.30-9.45
Kauno I muzikos mokykla ( 3 A grupės dalyvės) Kovo 23 d. 8 15 – 9.00
Kauno I muzikos mokykla ( 2 B grupės dalyvės) Kovo 24 d. 9.00-9.30
Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla ( 1 A grupės dalyvė)  Kovo 23 d. 9.00-9.15
Ukmergės meno mokykla ( 1 A grupės dalyvė) Kovo 23 d. 9.15 – 9.30

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis