Svetaines struktura
2020-04-09

I-asis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas VARIO GARSAI

2017-09-21

I-asis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas VARIO GARSAI

LAUREATAI

 

A GRUPĖ

Trimitai

KAROLIS URBANAVIČIUS ( Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – II VIETA
EGLĖ Valčiukaitė (Kauno I-oji muzikos mokykla) – III VIETA
NOJUS STAUSKAS (Šiaulių I-oji muzikos mokykla) – DIPLOMAS
DANIELĖ POBEREJYTĖ (Švenčionių r. Pabradės meno mokykla) – DIPLOMAS
VYGANDAS ŽELVYS (Plungės r. Platelių meno mokykla) – DIPLOMAS
DENAS PAUKŠTYS (Šiaulių I-oji muzikos mokykla) – DIPLOMAS

Valtornos-althornai

ŠARŪNAS GERVĖ (Kauno I-oji muzikos mokykla) – I VIETA
DAUGIRDAS KULVIČIUS (Vilniaus B. Jonušo muzikos mokykla) – I VIETA
KOTRYNA TERMINAITĖ (Garliavos meno mokykla) – III VIETA
DOMINYKAS GUSTAS KUMŽA (Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos – III VIETA
VALENTINAS REZNIČENKO (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – III VIETA

Trombonai

KAMILĖ MAKAREVIČIŪTĖ (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – I VIETA
AIDAS ŠLEINOTA (Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla) – II VIETA
ADRIJUS ALMINAS (Plungės r. Platelių meno mokykla) – III VIETA
LIUTAURAS JANUŠKAS (Gargždų muzikos mokykla – DIPLOMAS
RYTAS POPULAIGIS (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – DIPLOMAS

Tūbos, eufonijos

IGNAS PELDŽIUS (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – III VIETA
GINTAS RAKAUSKAS (Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla) – DIPLOMAS

B GRUPĖ

Trimitai

VYTAUTAS JUKNYS (Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla) ) – I VIETA
VYTENIS BALEVIČIUS (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) ) – II VIETA
BENAS ZIEGORAITIS (Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla) ) – III VIETA
DOMINYKAS AČAS (Garliavos meno mokykla) – DIPLOMAS

Valtornos

BALTRAMIEJUS KRIKŠČIŪNAS (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – III VIETA
ŽYGIMANTAS DAUGIRDAS (Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija) – III VIETA
JURGIS VALENTAS (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – DIPLOMAS
RUDOLFAS SEDERAVIČIUS (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – DIPLOMAS

Trombonai

ŠALNĖ AŠMONTAITĖ (Gargždų muzikos mokykla) – I VIETA
JOKŪBAS SERAPINAS (Plungės M. Oginskio meno mokykla) – II VIETA
NOJUS MASIULIS (Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija) – III VIETA

C GRUPĖ

Trimitai

KRISTUPAS ŽIŪRA (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – I VIETA
VILIUS LAURECKIS (Plungės M. Oginskio meno mokykla) – II VIETA

Valtornos

GEDIMINAS ABARIS (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – I VIETA
ROKAS TUNYLA (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – III VIETA

Trombonai

AUDRIUS ŽUTAUTAS (Klaipėdos St. Šimkaus konservatorija) – I VIETA
LUKAS SAUDARGAS (Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija – I VIETA

Eufonija

DANIELIUS DAUBARAS (Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla) – II VIETA

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis