Svetaines struktura
2020-04-02

2009 - V respublikinis J.S. Bacho jaunųjų pianistų konkursas

2012-01-06

V RESPUBLIKINIS J. S. BACHO JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS
2009m. gruodžio 5-6 d.

LAUREATAI IR DIPLOMANTAI

A grupė

Laureatai:
EVA BAZYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Neringa Puišytė
RYTIS BALANDIS, Kauno J. Gruodžio konservatorijos vaikų ugdymo skyrius, Mokytoja Liudmila Ragožina
JUSTAS MAKNICKAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytojas Aleksandras Jurgelionis

Diplomantai:
EMILIJA SKIKAITĖ, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė
SIMONA ŠLEITERYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Violeta Lipniagovienė
ELZĖ FEDORCOVAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Ramutė Dikčiuvienė
SAULĖ JULIJA KAVALIAUSKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė
PIJUS AKELIS, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla, Mokytoja Birutė Širvinskienė

B grupė

Laureatai:
KLIMENT JAREMČUK, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla, Mokytoja Tamara Žagarienė
GABRIELĖ PAUŽUOLYTĖ, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė
AUGUSTĖ PETKŪNAITĖ, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla, Mokytoja Vilija Revutienė
ADOMAS GRAŽINIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Diana Berulytė

Diplomantai:
IEVA PETKŪNAITĖ, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla, Mokytoja Vilija Revutienė
SKAISTĖ KAŠĖTAITĖ, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė
LAURA BIRBALAITĖ, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė

C grupė

Laureatai:
UGNĖ DANUTĖ VAZGILEVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Diana Berulytė
ONA GRAŽINYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Gabrielė Kondrotaitė
KAMILĖ ZAVECKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Eglė Jurkevičiūtė-Navickienė

Diplomantai:
LAURA JARAMINAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė
VALTERIS KONTRIMAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Violeta Lipniagovienė

D grupė

Laureatai:
KAROLINA PANCERNAITĖ, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, Mokytoja Rymantė Šerkšnytė
LAURYNA LANKUTYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Diana Berulytė

Diplomantai:
AUGUSTINAS EIDUKONIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Vida Emilija Prekerytė
GERTAUTAS MAČIŪTA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytojas Eugenijus Žarskus
ARETAS BOTYRIUS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė
DIANA KISLOVSKA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Eugenija Jelesina
EVELINA KUPRYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė

E grupė

Laureatai:
AUSTĖJA VALUŠYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Eglė Jurkevičiūtė-Navickienė
ALVYDA ZDANEVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė
DONATA JANUŠEVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Indrė Baikštytė

Diplomantai:
DONATA VAITKUTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytojas Justas Dvarionas
JUSTINAS ARMONAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Milda Lapėnaitė
LIEPA MAKNAVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Violeta Balčytienė

VERTINIMO KOMISIJA

PIRMININKĖ LMTA PROF. LIUCIJA DRĄSUTIENĖ
LMTA lektorius Daumantas Kirilauskas
Nacionalinės M. K. Č. menų m-los fortepijono skyriaus vedėja Albina Šikšniūtė
Nacionalinės M. K. Č. menų m-los mokytoja ekspertė Vilija Geležiūtė
Nacionalinės M. K. Č. menų m-los mokytojas metodininkas Donaldas Račys


Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis