Svetaines struktura
2020-04-02

2011 - J.Urbos konkursas

2017-09-21

II JONO URBOS RESPUBLIKINIS STYGININKŲ KONKURSAS

SAVIRAIŠKOS LINKMĖS GRUPĖ

LAUREATAI

GINTĖ GRIGAITYTĖ, Šiaulių S. Sondeckio menų mokykla
Mokytoja Nijolė Prascevičienė
Koncertmeisterė Irina Tautkuvienė
PAULINA JANKOVSKYTĖ, Vievio meno mokykla
Mokytoja Aušra Iljoitytė
Koncertmeisterė Gražina Petrauskaitė
IZABELĖ LANAUSKAITĖ, Šiaulių S. Sondeckio menų m-klos papildomo ugdymo skyrius)
Mokytoja Nijolė Prascevičienė
Koncertmeisterė Irina Tautkuvienė
VALERIJA ALMANOVAITĖ, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla
Mokytoja Vitalija Laukaitienė
Koncertmeisterė Virginija Čimkutė Vanagienė
GABRIELĖ ZANEUSKAITĖ, Šiaulių S. Sondeckio meno mokykla
Mokytoja Marytė Minčiūnienė
Koncertmeisterė Laima Mameniškytė
KORNELIJA SAKALAUSKAITĖ, Panevėžio muzikos mokykla

Mokytoja Eugenija Mėlynavičienė
Koncertmeisteris Donaldas Bružas
MONIKA SAPIEGAITĖ, Ignalinos muzikos mokykla
Mokytoja Virginija Stulgienė
Koncertmeisterė Tatiana Shvidko
VYTAUTĖ STECENKO, Šiaulių I-oji muzikos mokykla
Mokytoja Virginija Daugirdaitė
Koncertmeisterė Jonė Punytė
LIUDVIKAS SILICKAS, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Mokytoja Tatjana Kuc
Koncertmeisteris Linas Dužinskas
IZABELĖ ŠEKAITĖ, Kauno I-oji muzikos mokykla
Mokytoja Loreta Krivaitienė
Koncertmeisterė Rita Kochanauskaitė


DIPLOMANTAI

UGNĖ BIERONTAITĖ, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla
Mokytoja Asta Krištaponienė
Koncertmeisterė Almona Lavrinavičienė
ADRIANA ČERNIUKAITĖ, Vievio meno mokykla
Mokytoja Aušra Iljoitytė
Koncertmeisterė Gražina Petrauskaitė
JOVILĖ MIKUCKAITĖ, Utenos muzikos mokykla
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Lolita Starkuvienė

II JONO URBOS RESPUBLIKINIS STYGININKŲ KONKURSAS

PROFESINĖS LINKMĖS GRUPĖ

A GRUPĖ

I vieta – UGNĖ LIEPA ŽUKLYTĖ
Mokytoja Vaiva Vaškevičiūtė
Koncertmeisteris Simas Minkevičius
II vieta – UGNĖ KATINSKAITĖ
Mokytoja Beata Šmidtienė
Koncertmeisterė Lina Šatkutė
III vieta - PIJUS TITAS MAŠANAUSKAS
Mokytojas Arūnas Palšauskas
Koncertmeisterė Jūratė Kuodytė
DIPLOMAS – VAIGAILĖ DAINAVIČIŪTĖ
Mokytoja Ugnė Jauniškytė
Koncertmeisterė Irina Dombrovskaja


B GRUPĖ

II vieta – ŠARŪNAS POZNIAKOVAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Tatjana Kuc
Koncertmeisterė Jūratė Kuodytė
DIPLOMAS – KASPARAS EIDUKONIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Tatjana Kuc
Koncertmeisterė Jūratė Kuodytė


C GRUPĖ

I vieta – JUSTINA MARIA DOERUP, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Rusnė Mataitytė
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė
I vieta – AUGUSTAS GOCENTAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
III vieta – ERIKA IEVA ERIKSONAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Gintvilė Vitėnaitė
Koncertmeisteris Dainius Jozėnas
III vieta – TERESĖ PLETKUTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytojas Dainius Puodžiukas
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė
DIPLOMAI – PEYTON HALL MAGALHAES, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Ramutė Kalnėnaitė
Koncertmeisterė Jūratė Kuodytė
DANIELĖ BREKYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Ugnė Jauniškytė
Koncertmeisterė Irina Dombrovskaja
VILIJA BOGUŠAITĖ, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija
Mokytoja Kristina Kupšienė
Koncertmeisterė Lilijana Petreikienė
 

D GRUPĖ

I vieta – ANASTASIJA BYKOVA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Rusnė Mataitytė
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė
I vieta – KOTRYNA ŠIUGŽDINYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytojas Romanas Armonas
Koncertmeisteris Aleksandras Vizbaras
II vieta – ULIJONA PUGAČIUKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Beata Šmidtienė
Koncertmeisterė Sigita Gražinienė
III vieta – Gabrielė Sližytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytojas Dainius Puodžiukas
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė
DIPLOMAS – MONIKA KIKNADZĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytojas Robertas Bliškevičius
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė


Atsisiuntimui:

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis