Svetaines struktura
2023-02-08

Vokiškai besimokančių moksleivių teatro festivalis

2016-05-03

Gegužės 7 d. Vilniaus licėjuje vyko antrasis vokiškai besimokančių moksleivių teatro festivalis, kuriame vaidino, šoko ir dainavo moksleivių grupės iš Vilniaus, Kauno, Anykščių ir Rezeknės (Latvija). Renginį tradiciškai organizuoja Vilniaus Licėjus, remia Goethe’s institutas ir Vokietijos ambasadaVilniuje

Jau antrą kartą jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mažieji “vokietukai”5 ir 6 klasių moksleiviai, vadovaujami vokiečių kalbos mokytojos Agnė Blaževičienės.

Buvome vienintelė mokykla, kuri pristatė du spektaklius – “Bremeno miesto muzikantus” ir “Kasparas serga”. Susilaukėme aplodismentų ir gražių įvertinimų, o Laurynas Kanevičius (6b klasė) buvo apdovanotas specialiu prizu už itin išraiškingą vaidybą.

Vaidindami nepažįstamoje aplinkoje patyrėme nemažai jaudulio ir įvairių emocijų. Be to, susipažinome su Vilniaus Licėjumi - garsiaja moksliukų kalve. Matėme juos sėdinčius ant palangių su kompiuteriais ant kelių, žaidžiančius koridoriuose šachmatais ar prie sporto salės “spardančius” stalo futbolą. O vyresniųjų klasių moksleiviai jau senokai stato vokiškus spektaklius.

Grįžome su rėmėjų dovanėlėmis, padėkos raštais ir su idėjomis naujiems spektakliams. O svarbiausia yra tai, kad moksleiviai galėjo pademonstruoti savo vokiečių kalbos žinias už klasės sienų, pamatyti ir išgirsti kitus vokiečių kalba vaidinančius bendraamžius ir sutvirtinti savo motyvaciją mokytis užsienio kalbų.


 


 

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis