Svetaines struktura
2019-10-21

Baleto skyriuje dirba

2019-09-06

Direktoriaus pavaduotojas baleto ugdymui

 Eligijus Butkus 


Koncertinės ir sceninės praktikos specialistė

Giedrė Zaščižinskaitė-Keblienė 


Deimantė Karpušenkovienė  - klasikinio ir duetinio šokių, barre-a-terre, kūno formavimo ir gimnastikos metodinės komisijos pirmininkė


Klasikinio šokio technikos bei praktikos mokytojai

Loreta Bartusevičiūtė-Noreikienė 

Neli Beredina 

Audronė Domeikienė

Gražina Dautartienė

Liudmila Grava  

Deimantė Karpušenkovienė 

Marija Kiršienė 

Danielius Kiršys 

Rūta Kudžmaitė-Daraškevičienė

Aleksandr Semionov 

Petras Skirmantas 

Jolanta Vymerytė 

Inga Kibildienė

Kristina Kanišauskaitė-Navickienė


Duetinio šokio mokytojai

Jurij Melnikov 

Kristina Gudžiūnaitė

Genadij Žukovskij


Barre-a-terre mokytoja

Marina Levickienė


Kūno formavimo mokytojai

Algirdas Papickas

Jurij Melnikov


Gimnastikos mokytoja

Svetlana Jasevičienė 

 

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė - modernaus ir šiuolaikinio šokio, aktorinio meistriškumo moderniame šokyje, kompozicijos ir improvizacijos, teatro  ir baleto istorijos, jogos metodinės grupės pirmininkė


Modernaus/šiuolaikinio šokio mokytojai 

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė 

Sigita Juraškaitė

Goda Laurinavičiūtė

Miglė Praniauskaitė


Kompozicijos ir improvizacijos mokytojai

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė 

Sigita Juraškaitė

Goda Laurinavičiūtė


Aktoriaus meistriškumo mokytojas

Vaidotas Martinaitis 


Gatvės šokių mokytojas

Jevgenij Tichonov


Jogos mokytoja

Brigita Paulauskienė 


Teatro, baleto istorijos mokytojai

Jelena Malikėnienė 

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė


Muzikos kūrinių analizės ir pasaulio ritmų mokytojas

Vytautas Jurgutis 

Aušra Gineitytė  – charakterinio, l. liaudies, istorinio šokių, aktorinio meistriškumo klasikiniame šokyje, improvizacijos, grimo metodinės  komisijos pirmininkė


Charakterinio šokio mokytoja              

Aušra Gineitytė 


Istorinio šokio mokytoja

Loreta Bartusevičiūtė-Noreikienė


Lietuvių liaudies šokio mokytoja

Raminta Čyplytė


Aktoriaus meistriškumo mokytojai

Vaidotas Martinaitis

Živilė Baikštytė 


Grimo mokytoja

Beržiūnė Jurgita


Improvizacijos mokytojai

Vytautas Brazdylis 

Aušra Gineitytė


Judita Plytnikienė  - akompaniatorių metodinės komisijos pirmininkė

Akompaniatoriai

Olga Beliukevičienė 

Audronė Bernotavičienė 

Nida Butkevičienė 

Idalija Dirsienė 

Jelena Isakova 

Jurgita Kazakevičiūtė 

Vilija Urbonienė

Marija Kižina 

Dalia Lapienienė  

Rita Liutenko 

Liudmila Taranikova 

Audronė Uzdraitė 

Birutė Vanagė

Loreta Zinkevičienė 

Eglė Gabrėnaitė

Agnė Jurkūnienė


Audronė Uzdraitė  – šokio akompanavimo metodinės komisijos pirmininkė

Šokio akompanavimo mokytojai

Jelizaveta Atamalian

Violeta Balčytienė

Olga Beliukevičienė

Nida Butkevičienė

Idalija Dirsienė

Dovilė Grušnienė

Danielė Jurkšaitė

Agnė Jurkūnienė

Jurgita Kazakevičiūtė

Dalia Lapienienė

Vilija Urbonienė

Jolanta Minkevičienė

Vilma Pečiukonytė

Judita Plytnikienė

Jūratė Rudaitienė

Raimonda Savickienė

Audronė Uzdraitė

Loreta Zinkevičienė

Dalia Vasiliauskaitė-Jucienė

Vaida Kirvelytė


Masažuotojas

Matas Gvazdauskas

 

Kineziterapeutas

Algirdas Papickas

 

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis