Svetaines struktura
2019-03-21

Meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo centras

2018-10-02

metodinis

Meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo centras – tai Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos vykdoma veikla, skirta visos šalies meninio ugdymo (dailė, muzika, šokis) pedagogų profesinei veiklai gerinti.

 

Meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo centro tikslas – organizuoti ir koordinuoti Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos pedagogų meninę ir metodinę veiklą, rengti kvalifikacijos tobulinimo renginius mokyklos ir šalies muzikos, dailės ir choreografijos pedagogams, kaupti ir skleisti Lietuvos bei užsienio meno institucijų pedagoginę ir metodinę patirtį.

Veiklos kryptys:

• mokyklos metodinių komisijų darbo aktyvinimas ir koordinavimas,

• visos Lietuvos meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimas,

• mokyklos pedagogų atestacijos organizavimas.

 

Meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo centre organizuojami seminarai, kuriuos veda Lietuvos aukštųjų mokyklų lektoriai, mokytojai praktikai, taip pat žymūs užsienio meninio ugdymo pedagogai. Seminarų dalyviai supažindinami su būsimais konkursais, festivaliais, jie dalyvauja diskusijose, teikia pasiūlymus. Sukaupta patirtis ir atrastos naujovės skleidžiamos visoms šalies muzikos, dailės ir choreografijos mokykloms. Visos Lietuvos pedagogams suteikiama galimybė turėti atraminę bazę, kuri padėtų generuoti naujas idėjas, ieškoti meninio ugdymo naujovių, kurti individualizuotas meninio ugdymo ir integruotas meninio ir bendrojo ugdymo programas.

Registracija į seminarus: Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos
 Meninio ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo centras, B109 kab., 
el. paštas -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  , 
tel. (8-5) 212 3127

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis